G R E E N H I L L

Holiday Club

G R E E N H I L L

Hemen Rezervasyon Yaptırın

KONAKLAMA ŞARTLARI

Son güncelleme tarihi 02/07/2017'dir.
1. Tesise giriş yaparken rezervasyon formu ile birlikte nüfus cüzdanının resepsiyona ibraz edilmesi zorunludur. Kimlik belgesi ibraz edilmeyen misafirlerin giriş işlemleri yapılmayacak olup tesisten uzaklaştırılacaktır.
2. Odalara giriş saat 14.00 itibariyle başlar. Odalardan çıkış saati en geç 12.00'dir. Tesis müsaitliğine bağlı olarak izin verilen geç çıkışlarda, oda için saatlik ekstra ücret ve çıkış saatinden itibaren kullanılan hizmetlerin ücretleri talep edilmektedir.
3. Konaklayacağınız oda, giriş işlemleriniz sırasında tesis müsaitliğine göre belirlenmektedir. Konum ve yan yana oda garantisi verilmez.
4. Odalara konulan ilave yataklar normal yatak standartlarında değildir.
5. Oda zeminleri seramiktir.
6. Otele evcil hayvan kesinlikle kabul edilmemektedir.
7. Tesisteki açık-kapalı kullanım alanları hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.
8. Tesiste verilen her şey dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.
9. Misafirlerin tesiste konakladıkları süre zarfında kol bandı takma zorunluluğu bulunmaktadır. Kol bandı takmayan misafirler tesis imkanlarından faydalanamaz.
10. Havuz ve aqua parkların haşema ve benzeri kıyafetler ile kullanımı uygun değildir. Misafirlerimiz tercih ederse uygun kumaştan uzun kollu kapri mayo kullanabilirler.
11. Her şey dahil konsepti sabah 10.00'da başlar, 23.00'te biter.
12. Bebekler için verilen yatak 2 yaşa kadar uygundur. Uzunluğu 120cm, yüksekliği 80cm'dir.
13. Mini Club'tan 04-12 yaş arası çocuklar yararlanabilirler.
14. Otelimizde bebek bakıcı hizmeti bulunmamaktadır.
15. Tesisimiz alkollüdür ve her şey dahil Avrupa konseptinde hizmet vermektedir.
16. 18 yaşından küçüklere yanlarında ebeveynleri olsa dahi alkol servisi yapılmaz. Bu yasal düzenlemeye uyulmaması halinde ilgili odaya konaklama süresince bir daha alkol servisi yapılmaz.
17. Alkol kullanımından dolayı taşkınlık yapan misafirlerimize alkol servisi yapılmamaktadır.
18. Balayı konsepti sezon şartlarına göre farklılık gösterebilir. Konsept içeriği otel inisiyatifindedir.
19. Balayı çifti olarak konaklayacak misafirlerimizin, evlendikleri tarihten itibaren 3 ay içerisinde tesiste konaklamaları gerekmektedir.
20. Balayı çiftlerimizin tesise giriş esnasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri gerekmektedir.
21. Çocuklara uygulanan ücretsiz konaklama ve indirimler ebeveynleri ile aynı odada kalması durumunda geçerlidir. Rezervasyon formunda misafir tarafından belirtilen çocuk yaşları ile giriş kontrolü sırasında oluşacak uyuşmazlıklardan doğacak fark müşteriden talep edilir.
22. Şirket adına fatura kesim işlemleri için otelden çıkış yapmadan önce rezervasyon ofisine (0 242 252 02 12) haber verilmelidir. Müşteri faturası, e-fatura olarak belirtmiş olduğu e-posta adresine gönderilir.
23. Müşterinin otele yerleştikten sonra otelin konaklama taahhütlerini yerine getirmemesi dışında bir sebepten dolayı hizmetten vazgeçmesi durumunda yapılan ödeme geri iade edilmeyecektir.
24. Müşteri, rezervasyon ödemesini London Reklam ve Danışmanlık Tur. Tic. Ltd. Şti. banka hesap numaralarında havale, eft, western union ve kredi kartı ile gerçekleştirebilir. Müşteri taksitli ödemeyi seçmesi durumunda, peşin fiyatına taksit avantajı kampanyaları haricinde taksit seçeneklerinde oluşan vade farkı peşinen kabul etmiş sayılır.
25. Rezervasyon kayıt esnasında konaklama ücretinin tamamı alınacaktır. Ücreti eksik ya da hiç alınmamış rezervasyonlar kesinlik kazanmış sayılmaz.


İPTAL & İADE ŞARTLARI

1. Müşterinin giriş yapmadan 30 gün önce yapılan iptal talebi üzerine, banka komisyon ve işlem ücretleri kesilerek iadesi yapılır.
2. Müşterinin giriş yapmadan 15 ve daha uzun süre kala iptal edilmesi durumunda, Rezervasyon bedelinin %35'i kesilerek iadesi yapılır.
3. Müşterinin giriş yapmadan 7 gün ve daha uzun süre kala iptal edilmesi durumunda, Rezervasyon bedelinin %50'si kesilerek iadesi yapılır.
4. Fesih talebini giriş tarihinden 7 gün veya daha az bir süreden erken bir tarihte yapıldığı durumunda müşteriden alınan konaklama ücretinin geri iadesi mümkün olmayacaktır.


OTEL KONSEPTİ

1. Her Şey Dahil Konsept (10.00 - 23.00)
Sabah Kahvaltısı (07.00 - 09.00) - Geç Kahvaltı (09.00 - 10.00) - Öğle Yemeği (12.30 - 14.00) - Akşam Yemeği (19.00 - 21.00) - Snack Bar (12.00 - 16.00) - Gözleme ve Ayran (10.30 - 16.00) - Çay Saati (16.00 - 17.00) - Mini Club Dondurma Servisi (Günde 1 Kez).
2. Ücretsiz Hizmetler
Aquapark (10.00 - 12.00 / 14.00 - 16.00 Arası), Aerobik, Türk Hamamı, Masa Tenisi, Dart, Otopark, Şezlong ve Şemsiye, Lobby'de Wi-Fi, Odalarda Minibarda Su, Mini Club (04 -12 Yaş Arası), Gündüz ve Gece Animasyonları, Disko'ya Giriş, A'la Carte Restaurant.
3. Ücretli Hizmetler
Taze Sıkılmış Meyve Suları, Kokteyller, Türk Kahvesi, İthal İçkiler, Telefon ve Fax, Emanet Kasası, Doktor, Spa, Masaj ve Güzellik Merkez, Kuaför, Sauna, Su Sporları (Plajda Özel Firmalar Tarafından), Tenis Ekipmanı, Kuru Temizleme, Çamaşır Servisi, Tesis İçindeki Alışveriş Merkezleri, Nargile, Plaj Havlusu, Kuaför, Her Şey Dahil Konsept Sonrası (23.00'ten itibaren) Tüm Yiyecek ve İçecekler.

Misafirler bu şartları rezervasyon aşamasından itibaren kabul etmiş sayılırlar.Yukarı Çık
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
SPA Merkezimizden
%30 İndirim Kazanın!